Arkadaş doğumu :) 3.kez teyzelik sevinci

Uzun zamandır hayatınızda olan insanların en mutlu anlarına şahitlik edebilmek ve hayatlarındaki bu değişiklikleri seyretmek gibisi var mı?

İşte bunlardan en güzeli de yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen, acı-tatlı birçok anıyı beraber göğüslediğiniz, birbirinizin anıları ve büyümesine şahit olurken bir de bakmışsınız büyümek için ondan bir parça da gelmiş dünyaya...

Gerçek yeğeninizin doğum sevincine en yakın olan duygu da en yakın arkadaşların doğum sevincini yaşamak bence. İşte bundan 47 gün önce bal suratlı 3.yeğenim, 9 aylık yolculuğunu tamamlayıp bize bu sevinci yaşattı, şükürler olsun.

Barış...Özellikle de bugünlerde karışık, karmaşık, acılı, düşmanca dünyaya, adına münhasır Barış getirsin inşallah.

Gülşah, bu yaz tatiline beraber gittiğimiz arkadaşım hani hatırlarsınız. Tatilimiz sırasında Barış'da annesinin karnında bizimleydi aslında. Bu blogda Gülşah'ın düğünü de var, tatilimiz de ve şimdi minik prensi de. Ahh ahhh...Zaman ne kadar hızlı akıyor değil mi? Neyse bu konuya hiç girmeyelim.

Hislerimi paylaşmadan edemem işte, gelelim Barış'a minik hediyelerime...

Biliyorsunuz artık instagram hesabım yok. Fakat nadir de olsa alışveriş için ihtiyaç duyabiliyorum. Bu yüzden paylaşım olmayan bir hesap açıp oradan bu isimliği bulup sipariş verdim. Çok şeker ama değil mi. Özellikle sonundaki wos wos araba beni benden aldı:)Benim el emeğim olmadan olmazdı ama:) Çarpı işine hazır el atmışken ikinci çalışmamı da Barış için hazırladım. Şablonum Tuva Yayıncılık- Motif Kitabı'ndan.

İsimliği ile uyumlu wos wos'lu bu nevresim takımını da bulmuşken hediyelere keyifle ekledim:)

Nevresim Takımı : English Home
İsimlik : rengin tasarım atölyesi (Instagram)
Kanaviçe pano : Benim çalışmam


Barış'ın yumuk elleriyle dualar size olsun, Allah bütün abileri ve ablalarını hayırlı muradlarına kavuştursun inşallah. Amin.
Barış'a da hayırlı ömürler ve maşallah yok mu? :)


Masumiyetle...
Zehra Görgülü Ölmez


Yorumlar

Merve Sevim dedi ki…
instagramdan hiç alışveriş yapmadım , ben de bir bakayım neler alabilirim :)
gulihanblog dedi ki…
maşallah Allah hayırlı ömürler nasip etsin el emeğinizde harika :)

Popüler Yayınlar