zdenconcept.com AÇILDI :)


Zden Concept, doğalı tam 16 ay oldu... Heyecanla, hayallerle, ideallerle girdim bu yola.
Bu 16 ay süresince ve öncesinde beni yüreklendirip desteklediğiniz için çok teşekkür ederim.

Benim için sürekli birşeyler üretmek ve fikir geliştirmek inanılmaz keyifli. Bu işi yapmaya başladığım ve birşeyler üretmek için yeni yola çıkan arkadaşlara, "bir başlangıç" vesilesi olabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum. 
Zden Concept'i yeni keşfedenler için kendimizi kısaca tanıtalım istiyorum öncelikle.Muhafazakar hanımların giyim tarzlarına hitap edebilecek ağırlıklı özel tasarım ve dikim ürünler ile eviniz için özel hazırlanmış dekoratif seçenekleri bir arada sunan moda ve dekorasyon satış platformudur.
Misyon
Moda veya dekorasyon alanlarında eğitim almış ya da bu alanları hobi olarak benimseyip üzerine çalışan, geniş kitlelere ulaşabilmek için tanıtıma ihtiyaç duyan, her yaştan tasarımcının, Zden Concept’e özel hazırladıkları ürünlerin, concept oluşturulup alıcısına sunularak, satışlarının yapıldığı gibi, tasarımcının bilinirliğinin de günden güne artması sağlanır. Bu oluşum yeni tasarımcılarla rutin olarak yenilenir.
Vizyon
Marka bilinirliğimizi artırarak çalışma ekibimizi genişletmek ve ürün çeşitliliğimizi geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek. Yurt içi ve yurt dışındaki birçok butik ve mağazada ürünlerimizi ulaşılabilir kılmak. Her bir tasarımcımızı hedefledikleri noktalara ulaştırabilmek gibi sosyal açıdan da güçlü bir hedefe hizmet eder.


Bu süreç tahmin ettiğinizden çok daha meşakkatli bir yol. Bazen bir müşteri bir olumsuzluk yaşıyor ben ondan daha çok üzülüyorum. Çünkü ben, kendi hazırladığım ürünler dışındaki tüm ürünlere aracıyım. Bu aracı konum, muhatabı olan yani ürünü hazırlayan kişiden daha çok beni üzüyor ve etkiliyor ne yazık ki. 

Bu yüzden çalıştığım ve önerdiğim kişilerin sayısını düşürerek ve üzülerek bundan sonra daha az sayıda tasarımcı arkadaşla çalışacağım. Ve müşteri memnuniyeti sağlanamadığında o arkadaşlarla çalışmayı sonlandıracağım.

Beraber çalışmak isteyen arkadaşlardan çok mail alıyorum. Bununla ilgili bu şekilde bir ön bilgilendirme yapmak istedim buradan.

Evet 16 ay geride kaldı. İki ayda bir yeni bir heyecanla hazırladım tüm concept'leri. Facebook ve Instagram üzerinden satış yapmak hem çok vakit alıyor hem de tabii ki adil bir pazar değil bunu kabul ediyorum.

Fakat bir iş girişimi için resmi adımlar atabilmek, maddi bir birikiminiz yoksa çok kolay olmuyor.  Çünkü sonuçta devam edebilecek bir girişim mi yoksa değil mi bunu kestirmek güç yani bu bir risk. Bu yüzden bir bakıma kendimi denemek adına bu süreyi, evet adil olmayan bir şekilde sürdürdüm.

Çok şükür işim artık fikri oturmuş, ayakları yere basan, merakla bekleyen müşterileri olan ve tasarımcı arkadaşların ilgi ile takip ettigi bir hal aldı. 

Bende artık Zden Concept'e resmi bir kimlik edinmeye ve iş akışını daha sağlıklı bir hale getirmek, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına online satış sitemi açmaya karar verdim. 

Bir süredir hazırlıklarını sürdürdüm. Herşeye tek başıma koşmaya, yetmeye çalıştım. Süre biraz uzadı, sizleri bekletmiş olsam da çok şükür bugün itibari ile online satış sitem www.zdenconcept.com yayında...

İlk olarak bugün için her günüm için Allahıma... Her zaman olduğu gibi beni yalnız bırakmayan, ara ara çok bunalsa da:) desteğini hep en üst düzeyde gösteren eşime, bir bakıma Zden Concept'in yüzü haline gelmiş, kıyafetlerimizi sergileyen arkadaşım Melek'e, o naif mesajlarıyla yoluma ışık tutan o güzel yürekli kişilere (onlar kendilerini biliyor:))) 
Herşey için çok teşekkür ederim... 
Zehra GÖRGÜLÜ ÖLMEZ

Yorumlar

Popüler Yayınlar