27 Mayıs 2013

2013 Düğünleri Vol1 / Arkadaş Evlendiriyoruz :)

 Merhaba herkese :)

Son postlarımda bahsettiğim arkadaş düğünleri için kıyafet telaşlarım sona erdi. Şu an hepsi için ayrı kombinlerim hazır çok şükür. 
Arkadaş evlendirmek de ayrı heyecanlı. Özellikle kıyafet kısmı ayrı bir enteresan. Malum bizler giyime önem veren hanımlarız. Bir de farklı farklı düğün konseptleri eklenince iş biraz daha karmaşık oluyor.

Neyse ki ben düğün serüvenlerini atlatabileceğim artık. Sizlerinde özel günleriniz kapıda ve hala adım atamadınız da bir fikir peşindeyseniz bu postum sizlere gelsin :)Cinsiyetimizden ötürü çok iyi biliyorum ki bir giydiğimiz özel gün kıyafetini başka bir gün/günlerde kullanmak istemiyoruz.
Bütçeleri zorlamayıp israf boyutuna da dikkat etmek önemli. 
Peki ne yapalım?

11 Mayıs 2013

İstanbul'da sevilen mekanlar / Yepyeni mekanlar / Nerelere gitmeli? Merhabalar ben geldim :)

Çok şükür bende herşey yolunda. İnşallah sizlerin de her hangi bir sıkıntısı yoktur. Kısa kısa haberlerle başlayayım.

Annem Umre'den döndü ve henüz gidemedik çünkü geldiği gibi devremülke gittiler babamla...İnşallah Haziranın ilk haftasonu Bursa'da olacağız.

Arkadaşların özel günleri yaklaştı bir yandan kıyafetler hazırlanıyor bir yandan da detaylarına yoğunlaşıyordum. Ama çok şükür doğum günü hediyelerim detayları tamamladı. Hediyelerimi kendim seçmeyi seviyorum :))

Bu arada 15. Nisan'da doğum günümü de geride bıraktık. Ciddi ciddi yaşlanma korkusu başladı. Tuhaf...26 yaş çok büyük benim için :))

Ablamın doğumu için son aya girdik şükürler olsun. 2.kez teyze olamanın heyecanı içindeyim. Son alışverişler tüm hızıyla devam ediyor. Hediyelikler ve hastane süsleme benim görevim :) Bakalım nasıl bir iş çıkaracağım.

Ufak bir kapalı balkonum var. Belki diğer yaz bu evde olmayacağım, inşallah daha uygun bir eve taşınma fikrimiz var. Ama bu evinde sonuçta bende bir yeri var ve her açıdan değerlendirmek istiyorum. Balkonu genelde fazla eşyalar ve ayakkabı kutularını saklamak için kullanıyordum. Biraz yer açıp iki sandalye bir de ufak masa ile kullanılabilir bir hale getirdim. İlk kahvaltımızı yaptık bile...:) Yaz akşamları çay keyfi, haftasonları kahvaltı keyfi ile bu yaz balkondayız.Tabii hep balkonda da olmuyor ki... Özellikle haftasonları deniz kokusu manzaranın keyfi ayrı oluyor. Yaz aylarında özellikle haftasonları İstanbul'da hemen her mekan kendince bir yoğunluk yaşıyor.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
);