10 Eylül 2012

Neler Yapıyorum?- Mihri Helal Kozmetik

Arayı çok açmadan hepinize yeniden merhaba :)
Dualarınız, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim öncelikle. Desteğinizi hissetmek beni inanılmaz memnun ediyor. Böyle bir yakınlığı ne zaman, nasıl yakaladık bilemiyorum. Her zaman benimle olun lütfen...

Hazırlıklar ne durumda diyorsunuz ve hevesle nişan yazısını bekliyorsunuz farkındayım.
Nişan yazısı bir sonraki postta inşallah, azıcık daha bekleteceğim sizi.

Bu arada ben, gelinlik siparişimi verdim çok şüküüüüür :) Twitter, instagram takipçilerim bilirler. İnşallah bu süreç gönlüme göre ilerler. Malum evlilik hazırlıklarının en olmazsa olmazı, en hevesle beklenen ve en fazla titizlendiğimiz şeydir gelinlik. Herkes için çok özeldir, bu bir gerçek. Bakalım ilerleyen günlerde ve provalarda beni neler bekliyor? :)

Onun dışında da ev arıyoruz. Gerçekten doğru evi bulmak çok zor. Bakalım kısmetimiz hangi ev:)
Onun dışında malum eksiklerimi tamamlamaya ama abartmamaya çalışıyorum. Yani gerekli gereksiz sırf gelin oluyorum diye eşya yığıştırması yapmıyorum. Belli başlı önemli eşyalarımı alıp, dekoratif ürünleri ve yedekleri sonraya bırakmayı düşünüyorum. Ayrıca evime göre, yerleşip kullanmaya başladıktan sonra da farklı ihtiyaçlar doğacak zaten, bu yüzden de alışverilerin bir kısmını da evlilik sonrasına bırakmayı planlıyorum. Böylece hem kendimi çok sıkmamış ve yorulmamış olacağım hem de evim gereksiz eşyalarla bir anda dolmamış olacak.
Lütfen evli arkadaşlar, bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Sessiz kalmayın benimle aynı durumda olanlar :))


****
Lafı çok uzatmadan Ramazan bayramı öncesi elime ulaşan bu şık pakete geçmek istiyorum.

06 Eylül 2012

Neler yapıyorum? -I'm nu gömlek kombini-Selamlar efendim :)
Bazen gözümde büyüsede blog yazmak, aslında bende bir ihtiyaç haline dönüştüğünü hissediyorum.
En son Ramazan'ın güzel günlerinde kalmıştık. Sonra size hayatımla ilgili tatlı bir gelişmeden bahsetmiştim...:)

Bugünler benim için oldukça sıkıntılı geçiyor. Rabbim hayra çıkarsın. Hani elimi kaldırıp başıma koymak istemiyorum o denli...Benim için dua edin lütfen.
Ne işe ne evliliğe konsantre olamadığım oldukça verimsiz bir dönemdeyim. İnşallah kısa sürer. Hayatın inişleri ve çıkışları...Rabbim daimi mutsuzluklardan, dertlerden sakınsın bizleri.

Uzaktan bakınca çok güçlü ve mutlu görünüyor olma ihtimalim yüksek. Özellikle beni sanal dünyadan takip edenler için...Pembe bir dünyada yaşamıyorum ben. Bazılarınızdan daha da beter bir durumdayım belki de. Ama şu bir gerçek ki, ne olursa olsun hayat hep devam ediyor ve biz bir gülümseme ile birinin hayatını değiştirmeye sebep olmak için bile bu dünyaya gelmiş olabiliriz. Bütün mesele sebep olmak...Rabbim bizi güzellikleri yaşamak ve yaşatmanın vesilesi/sebebi kılsın inşallah.

Fazla mı boğucu bir post girişiydi :)

O zaman aldığım tatlı mı tatlı hediye ile devam edelim :)
Nurjan'la Moda'yı bilmeyeniniz yoktur. Nurcan;  kısa bir süre önce kendi tasarladığı gömlek, tunik, yaka, etek, elbise, ceket vb. ürünlerini sergilediği ve online olarak satışını yaptığı I'M NU Butik'i açtı.
Ben de daha düşünürken ne alsam diye, bir gömlek beğenmiştim pötikare, yakası taş detaylı.
Yakasında benzer bir detay olan başka bir gömleğim daha olduğundan biraz tereddüt etmiştim almak için. Nurcan sağolsun beni de düşünmüş ve bir hediye paketi yollamış.
İçinden de en çok beğendiğim pötikare gömlek çıktı. Temiz kalpli arkadaşım :) Ben de ilk olarak Ramazan'da kombinledim fakat paylaşma fırsatını henüz bulabildim.

Haydi bakalım fazla uzatmayalım :) Siz nasıl buldunuz?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
);