29 Eylül 2011

Karşınızda profildeki gizemli ceket :)

Merhabalar efendim:)
Çoooook merak edilen, sürekli sorup durduğunuz profilimdeki çiçekli ceketimle size özel bir kombin oluşturayım dedim artık. Benden kombin bekleyenlere de böylelikle selam olsun ;)

AVM otoparkları genelde aynı olur fakat Marmara Forum'un otoparkı diğerlerinden hemen ayrılıyor. Sanatsal figürlerin önünde birkaç poz..& Zehra Ne Giymiş*
Söz konusu ceket (artık meşhur ceket:)) Beyoğlu Terkos Pasajı'ndan geçen sene aldığım bir ürün. Ben Beyoğlu'na ne zaman gitsem Terkos'a gitmeden dönmem. Her zaman çok uygun fiyatlı ve orjinal ürünler bulurum. Fakat bilmeyenler ve gitmeyenler için not : orası bir pazar yerinin dağıtılmış hali gibi...Ben karıştırmayı seviyorum bu yüzden bana hava hoş:)) Neyse efendim Terkos'la ilgili ayrı bir post hazırlayıp, oradan satın aldığım bütün kıyafetleri sergilemeyi düşünüyorum. Ne dersiniz**:)


Şalım İpekevi değil:) Ben İpekevi kalitesinde daha uygun fiyatlı şal arıyordum bir süredir. Armanda %100 ipek şalları duymuştum. Denemek istedim ve gerçekten çok memnun kaldım. Bu konuda alternatif arayanlara kesinlikle öneriyorum:) Sizce nasıl görünüyor?

Dantel bluz : H&M
Cüzdan : Forever New


Etek : LTB (çook eski sezon)

Ayakkabı : Fred Perry

Gece postu oldu valla... Artık sabah benimle uyanırsınız  :) Yorum bekliyorum haa

bir'de...
Bugünlerde hava bir öyle bir böyle...İçleriniz hep net olsun hayata karşı. İnsanlara, hayata ve en başta kendinize bir şans daha vermeyi hiç ihmal etmeyin. Ruh ve bedeninizden sağlık, içinizden umut-huzur-mutluluk eksik olmasın.
Buralarda kalın :)
                                                                                                                                          

Zehra Görgülü
);